A nő, aki végre önmagát választotta
Sok év megfelelés után eljött a pillanat, amikor úgy döntött, többé nem háttérbe szorítja magát.…
A meglévő kapcsolatokban hogyan viszonyulunk párunkhoz, barátainkhoz, milyen a munkahelyi kapcsolatunk?
Kit engedjünk magunkhoz közelebb és hol húzzunk egy határt, tartsunk nagyobb távolságot?
A középkorú nők nagy része már pontos értékítélettel rendelkezik és könnyebben választja meg, kire áldoz energiát, és ki az akire nem pazarolja. Már megtanulta a nemet mondást, és nem jön zavarba, nem érzi kötelességnek, hogy mindenkinek megfeleljen.
A kapcsolatok minősége és nem a mennyisége számít.